Tektura falista

Tektury faliste dzielimy na 3, 5 i 7 warstwowe. Powietrze między poszczególnymi warstwami daje dobrą dodatkową ochronę i amortyzację.

Większość produktów w nowoczesnych supermarketach, centrach handlowych i sklepach dyskontowych jest dostarczana w opakowaniach z tektury falistej. Kartony z tektury falistej są wysokiej jakości i służą jako uniwersalne materiały opakowaniowa. Miliony ton takiej tektury są wykorzystywane co roku do bezpiecznego transportu urządzeń. W 1992 roku, co najmniej 25 mln ton tektury falistej zostały wyprodukowane w samych Stanach Zjednoczonych. Natomiast  użycie litych kartonów wyniosła zaledwie 6 mln ton. Różnica popularność i wykorzystania polega na korzyści falistego materiału do pakowania. Kartony z tektury falistej są mocne, sztywne i lekkie i składają się z conajmniej trzech warstw papierów.

Wykonujemy takie opakowania na zamówienie w róznych formatach oraz w różnych warstwach. Prosimy o kontakt bezpośredni z naszymi specjalistami, którzy doradzą Pańtwu odpowiedni wybór.

Nadszedł czas na zmiany

 

 

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, stale się zmianiamy, tym razem proponujemy nową stronę internetową, która pozwala na bardziej precyzyjne określenie naszej działalności. Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zwiedzania serwisu oraz do kontaktu z nami. Dziękujemy za zaufanie.

Zespół TEROPAK S.C.